כיצד יכולה מכונת הבובות ללכוד במדויק את לבבות הילדים של קבוצת הצרכנים בת ה-0-80?

- Nov 27, 2020-


איך מכונת הבובות יכולה ללכוד במדויק את "לבבות הילדים" של קבוצת הצרכנים בת ה-0-80?

claw crane game machine

בשנים האחרונות הפכו מכונות מנוף קטנות לפופולריות בקניונים ובקולנוע. מכונת הטפרים, שבמקור הייתה רק "תפקיד תומך" בעיר משחקי הווידאו, "ברחה" לפתע באופן קולקטיבי. בנוסף למכונה הטופר המסורתית, היא התפתחה בהדרגה למכונה מתנה עם מגוון דרכים חדשות כגון מכונת שתי לסתות, מכונת שפתון ומכונת שק מזל.בעבר, שתיים ושלוש של גוף המתנה, עכשיו כמעט בכל מקום, ואפילו נוטים להיות רוויים. ניתן לראות חנויות עם חנויות עצמאיות עם חנויות עצמאיות, ומגוון של קישוטים ייחודיים ובובות חמודות לוכדים את עיניהם של הולכי רגל. בנוסף לחנות מכונות הטפרים, המעברים של הקניון, קצה הקולנוע, המעבר של בגדי הילדים או אזור המסעדה, הכניסה של סופרמרקט הבוטיק ופינות אחרות מסודרים בשורה ולהיות סטנדרטיים. הם נעים בין שלוש לחמש מערכות לעשרות סטים. מפעם לפעם, אנשים יהיו מיואשים ויפסיקו לשחק כמה.


איזה סוג של צרכנים הם האנשים שחווים את מכונת הטפרים?


למה הם בוחרים את מכונת הטפרים, ומה גורם להם להיות מוכנים להמשיך לטבע? צעירים העוקבים אחר המגמה


אילו בובות פופולריות בקואישע ודויין לאחרונה? איזה סוג של בובות כולם תופסים? לצעירים, במיוחד לבנות, יהיה את הדחף הזה ללכת בעקבותיהם. במיוחד כמו חנות פופולרית באינטרנט סלבריטי טופר מכונת, אני רואה אנשים אחרים לתפוס בובות חמודות בחנות, או לקחת תמונות נחמדות (בשלב זה, הקישוט בחנות ייקח קצת מחשבה), אני גם רוצה ללכת!


כפי שכולנו יודעים, נשים וילדים הם קבוצות הצרכנים העיקריות של מכונות בובות. שתי הקבוצות הללו שייכות לקבוצות צרכנים לא הגיוניות. זה קל להשתמש במכונות בובות בגלל בובות חמודות אלה. יחד עם החברה המודרנית, קצב החיים הואץ, והזמן של אנשים הפך מפוצל. מכונת הטופרים משתמשת בחוכמה בזמן המפוצל של אנשים בתור, מחכים לאנשים ומחכים למכוניות, ומאפשרת לצרכנים למצוא כיף בפער הזמן. לכן, זוגות, משפחה של שלוש, נשים צעירות וקבוצות אחרות הם לקוחות תכופים של מכונות טופר. שמירה על קשר עם המגמה, לדעת את הקישוט של החנות, ושימוש בעיצוב של החנות בפנים כדי לעורר צרכנים לצלם ולהפיץ אותו כדי ליצור פרסום שני הוא המוקד של חנות מכונת טופר כדי למשוך אנשים צעירים.


amusement750