אחרי המגיפה, כיצד להשקיע בפארק שעשועים מקורה

- Mar 13, 2020-

אחרי המגיפה, איך להשקיע בפארק שעשועים מקורה?

indoor amusement park

אחרי המגיפה, אתה דואג כיצד להשקיע בגן שעשועים מקורה לילדים ואיך להרוויח? עבור מפעילים, כדי שיהיה להם מקום בתחרות, איך להשקיע בהפעלת גני שעשועים מקורה לילדים כדי למשוך את האינטרס של הלקוחות?


להתעדכן בדינמיקה בשוק

השקעה בפרויקטים כאלה דורשת בדרך כלל מחקרי שוק כדי להתעדכן בהתפתחויות הענף. על ידי בדיקה וניתוח סטטיסטי של צריכת פריטי שעשועים לילדים להשגת תוצאות וחוקים, סיכום קבוע של מאפייני הביקוש בשוק, והבהרת פריטי השעשועים הפנימיים והחיצוניים הפופולריים ביותר בשוק ובכך מהווים את הצעד הראשון בפרויקטים חדשניים. ספק את ההנחיות החזקות ביותר לכיוון החדשנות.


שיפורים סביבתיים

לסביבת החנות יש גם השפעה גדולה מאוד על הפעולה, הכוללת שני היבטים:


ראשית, הסביבה ישנה יחסית. חנויות מסוימות פועלות מזה זמן רב, כך שהן נראות ישנות ומיושנות, והאווירה הכללית חשוכה. בשלב זה תוכלו להשיג חדשנות על ידי עדכון האווירה הסביבתית. עבור ציוד גן שעשועים מקורה עם חיי שירות ארוכים והתיישנות הקרקע, הקירות והזכוכית, תוכלו להחליף את האריחים על הקרקע, לצבוע על הקיר, להעביר את הישיבה סביב גן המשחקים לילדים, ושטח פנוי בגן המשחקים. עוצב מחדש כדי לשפר את הסביבה הכללית, ליצור אווירת שעשועים חדשה ולהגשים את העדכון הכללי של גן המשחקים לילדים.


שנית, הסביבה מונוטונית יחסית. יש חנויות שלא שמות לב לאווירה הכללית ולסביבה. קישוט המקום ומיקום הציוד הם מונוטוניים יחסית. בשלב זה, עלינו לשלב את המאפיינים של פריטי משחק לילדים כדי ליצור אווירה סביבתית ייחודית ויפה, כך שלילדים יהיה הנושא להיות בפארק השעשועים. .

750